Smile your best

Services

نتایجی که باعث میشود لبخند بزنید

Dental crowns

روکش سرامیکی

روکش دندان اولین انتخاب کسانی است که میخواهند لبخند زیباتری داشته باشند. روکش تمام سرامیکی مطابق با شکل، رنگ و زیبایی دندان بیمار تهیه می شود که از مواد بسیار باکیفیت تهیه می شود.با پیشرفت تکنولوژی استفاده از روکش تمام سرامیکی رایج تر شده و جایگزین روکش های پایه فلزی شده است.
root canal therapy

درمان ریشه

ریشه دندان بخشی از دندان است که در زیر خط لثه و داخل استخوان فک و به عنوان پایه ی دندان قرار دارد و آن را به استخوان اطراف متصل می کند.قسمت داخلی ریشه دندان فضایی به نام پالپ دندان است، که از اعصاب، رگ های خونی و بافت همبند تشکیل شده است.زمانی نیاز به درمان ریشه، یا عصب کشی وجود دارد که این ناحیه ملتهب یا عفونی شده و آسیب وارده گسترده باشد.

ایمپلنت

ایمپلنت دندان جایگزین ریشه های دندان می شود. ایمپلنت ها یک پایه قوی برای دندان دائمی (ثابت) یا قابل جابجایی ایجاد می کنند که با دندان های طبیعی شما سازگاری دارند. بهترین جایگزین برای دندانهای از دست رفته است .

ترمیم دندان

به عملی می‌گویند که قسمت‌های پوسیده یا شکسته ساختار دندان را بازسازی می‌کند و یا دندان‌های از‌دست‌رفته‌ی شما را جایگزین می‌کند. بازسازی ساختار دندان به جلوگیری از پوسیدگی دندان کمک‌می‌کند و باعث پیشگیری از دندان درد می‌شود.

ونیز کامپوزیت

ونیر کامپوزیت لایه نازکی از مواد همرنگ دندان است که می تواند مشابه با رنگ و شکل دندان طبیعی شما باشد و لبخند شما را بهتر و زیباتر کند. کامپوزیت ونیر لایه نازکی از مواد همرنگ با خصوصیات مینای دندان است که می تواند روی دندان قرار بگیرد و باعث پوشاندن تغییر رنگ، لکه های دندانی و بستن فواصل بین دندانی شود.

بلچینگ

یکی از بهترین و کم آسیب ترین روش‌های سفید کردن دندان بیلیچینگ است. این روش در واقع راه درمانیست‌ برای از بین بردن انواع لکه‌ها و رنگدانه‌های روی دندان

لمینت

لایه شفاف ونازک سرامیکی است که روی مینای دندان باند میشود و تغییر رنگ و شکل دندان را اصلاح می کند.

درخواست رزرو وقت